Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
Sarp Genco Gençarslan

26 Eylül 1981’de Ankara’da doğdu. Üç yaşında geldiği İstanbul’da, İSTEK Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’ne gitti.

Bir yandan da müzik kariyerini devam ettirirken Doğan Canku, Yuri Ryadchenko, Ercan Saatçi gibi birçok müzisyen ile çalıştı.

İlk kurumsal şirket deneyimini Arkas Holding’de yaşadı. Sonrasında yüksek öğrenimini tamamlamak için 2007’de Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. New York’taki Marymount College’da okuduğu Reklam ve İletişim Sanatları Bölümü’nden Ulusal İletişim Onur Topluluğu’na (Lambda Pi Eta) kabul edilerek mezun oldu. Sonrasında psikolojik danışmanlık yüksek lisansı için Teksas Üniversitesi’ne gitti.

Türkiye’ye döndükten sonra Eczacıbaşı, DDB & Co. gibi şirketler ve reklam ajanslarında çeşitli görevler üstlendi, pazarlama ve danışmanlık alanlarında çalıştı.

Bu süre zarfında NLP (Neurolinguistic Programming) alanında Master seviyesine ulaşırken, ilişki koçluğu konusunda eğitimlere katıldı.

Kensho ve Mutlu Yaşam kitabı ile tamamlayıcısı Çalışma Defteri İstanbul’da yaşayan ve “hayat danışmanlığı” veren Sarp Genco Gençarslan’ın, BDT (Bilişsel Davranışsal Terapi) ve NLP prensipleri üzerine kendi geliştirdiği “Mutlu Yaşam Teknikleri”ni paylaştığı, yayımlanmış ilk çalışmalarıdır.

Sarp Genco Gençarslan - Yazarın kitapları

Kapat