Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
Richard Yonck

İşletmelerin, okurların ve dinleyicilerin yarının dünyasına hazırlanmalarına yardım eden bir yazar ve konuşmacı olan Richard Yonck, kısa ila uzun vadeli gelecekleri incelerken, bu bilgi dağarcığının olası sonuçlar için hazırlıklı olmaya ve tercih edilen gelecekleri desteklemeye nasıl yardımcı olabileceğini dikkate alıyor.

Gelecek ve yeni ortaya çıkan teknolojiler hakkında düzenli olarak yazılar yazan Yonk’un çalışmaları, The Futurist Magazine, Scientific American, World Future Review, Fast Company, Wired, Psychology Today, H+ Magazine, Mensa Bulletin, American Cinematographer ve The Seattle Times da dahil olmak üzere çok sayıda yayında yer almaktadır. Buna ek olarak, The New York Times, Wall Street Journal, BBC News, Forbes, Investor’s Business Daily, SAP Digitalist, Singularity Hub, Next Avenue gibi yayınlarda kendisiyle yapılan röportajlara ve öngörülerinden alıntılara yer verilmektedir.

Richard Yonck’un gelecek hakkındaki bakış açısı, müşterilerine hızlı değişen teknolojik ortam konusunda yol gösterdiği, bilgisayar sistemleri programcısı ve analisti olarak edindiği 25 yıllık deneyime dayanır. The Futurist Magazine’in eski Bilişim ve Yapay Zekâ editörlerinden olan Yonck, Association of Professional Futurists’in yönetim kurulu üyesi, National Association of Science Writers’ın üyesi ve TED konuşmacısıdır.

Richard Yonck - Yazarın kitapları

Kapat